Program konference

Konference je rozdělena do 2 dnů, přičemž její náplň není zcela tradiční.

Pro letošní konferenci byl zvolen odlišný formát konference - méně teorie, více praxe.
Přednášky jako takové budou probíhat pouze v rámci dopoledního bloku během prvního dne. Od toho momentu bude program naplněn panelovými diskusemi, workshopy a ukázkami z praxe. Veškeré tyto činnosti budou probíhat na několika místech a paralelně na sobě. Díky tomu bude možné aktivně řešit dané problémy a bude tak prostor pro mnohé diskuze, a to jak na profesionální, tak i osobní úrovni.

Workshopy

V rámci konference pro Vás budou připraveny 4 praktické workshopy (viz program konference). každý z těchto workshopů poběží v rámci konference celkem 4x, a to paralelně s ostatními workshopy. Kapacita workshopů byla stanovena na 10 - 20 uchazečů konference na jeden workshop. Při počtu účastníků menším než 10 si organizátoři vyhrazují právo daný termín workshopu zrušit.

Společenský večer

Nedílnou součástí konference je i společenský večer. Je to skvělá příležitost se po prvním konferenčním dni sejít a vyměnit si názory na konferenci nebo například navázat nové kontakty. Společenský večer hostí  Masarykova kolej a její konferenční sál, na adrese Thákurova 1,Praha 6 - Dejvice, blízko Fakulty strojní. Bude na Vás čekat bohatý raut, pití a živá muzika. Dress code na společenský večer - styl Casual, tedy neformální.

Pevně doufáme, že se Vám konference v tomto provedení bude zamlouvat!

Program konference se ještě může měnit.

Stažení programu po kliknutí na následující link: Aplikovaná ergonomie 2019 - Program platný k 09.9.2019